0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: Galen ve Sfalerit Şeffaf Kuvars -
Stok Durumu: 1
865,72TL
Vergiler Hariç: 865,72TL

Galen ve Sfalerit Şeffaf Kuvars - er -

Toplama için mükemmel, Hasarsız,% 100 Doğal

- Ağırlık: 589 gram

- Boyut: 86 mm x 71 mmx 53 mm

Galena nihai topraklama minerallerinden biridir. Duygusal blokları ortadan kaldıran enerjiyi uyarır ve uyumlu hale getirir, böylece güven ve “Yapabilirsiniz!” tutum.
Aklını yeni kavramlara açmak için kullanılabilir. Galena negatif enerjiyi emer. Kuvars kristalleri, ihtiyaç duydukları herhangi bir durumu iyileştirmek için kullanılabilen “ana şifa kristalleri” olarak bilinir.

Sfalerit, yakın zamanda yüksek titreşimli taşlarla meditasyon yaptığınızda ve tuhaf veya baş dönmesi hissettiğinizde sizi topraklayacak ve enerji verecektir.
Bu ilginç kristal aynı zamanda kişiliğin erkek ve kadın yönlerini uyumlaştırmaya yardımcı olur ve ayrıca yaratıcılığınızı uyarmaya yardımcı olur.

Kuvars kristallerinin bağışıklık sistemini uyardığı ve hastalık karşısında fiziksel enerji ve esnekliğe yardımcı olduğu söylenir.Altın Kuvars, pozitif iyonların çevresini temizlerken, aurayı korurken negatif iyonları iyileştirmek için bir kuvvet alanı üretir. Statik elektriği giderir ve radyasyon ve radyoaktivitenin zararlı etkilerini ortadan kaldırır.

-Parlak, pürüzsüz bir yüzeyle mükemmel şekilde parlatılmıştır.

*** Fotoğraf, filtre olmadan doğal ışık altında çekilmiştir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.