0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: Mor Charoite Kristal Örneği
Stok Durumu: 1
382,83TL
Vergiler Hariç: 382,83TL

Mor Charoite Kristal Örneği -MOR KRİSTALLERİ

- Koleksiyon İçin Mükemmel,% 100 doğal

- Boyut: 63 mm x 44 mm x 3 mm

- Ağırlık: 73,5 cts

1940'larda keşfedilen Charoite, 1978'e kadar dış dünya tarafından bilinmiyordu. Rusya'nın doğusundaki tek yer olan doğu Sibirya'daki Chara (veya Charo) Nehri'nden. Rusça'daki “Chary” kelimesi “büyü” veya “takılar” anlamına gelir. “Charoite Jade” terimi, çeşitli uygulamalarda dekoratif taş olarak kullanılan Charoite için bir ticari isimdir.
Charoite, evden uzakta çalışanlar ve başkalarıyla az temasla yalnız yaşayanlar için bir bağlantı taşıdır. Yaşamdan akut yalnızlık ve yabancılaşma çekenler için duygusal iyileşme sağlar ve sağlıksızlık, acı ve ölme korkusunu hafifletir.
Charoite analitik yetenekleri ve keskin gözlem kapasitesini uyandırır. Karar vermede yardımcı olur ve daha hızlı yanıtları kolaylaştırır. Engellerin üstesinden gelmek ve büyük iş yığınlarıyla mücadele etmek için güç ve kararlılık kazandırır.
Charoite genellikle vücudu güçlendirir, yüksek frekanslı enerjiyi fiziksel sisteme topraklayarak hastalık ve hastalığı sağlıklı hale getirir. Yorgunluğun üstesinden gelmeye yardımcı olur ve kan basıncını ve nabız hızını uyarır ve düzenler. Bir iksir olarak alındığında vücudun mükemmel bir temizleyicisidir.
Charoite sinirlere yatıştırıcıdır ve DEHB, otizm ve Asperger sendromu olanları sakinleştirdiği düşünülmektedir. Uykusuzluğun üstesinden gelerek derin bir uykuyu teşvik eder ve uyku problemi olanlara uyku yürüyüşü ve uyku sırasında konuşma gibi yardımcı olur.
Charoite'in krampları serbest bıraktığı, migrenleri, baş ağrılarını ve diğer ağrıları ve ağrıları hafiflettiği düşünülmektedir. Göz ve kalbin tedavisinde ve karaciğer ve pankreasın bozulmuş koşullarını iyileştirmek için kullanılabilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.