0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: Mor Charoite Plaka
Stok Durumu: 1
1.053,93TL
Vergiler Hariç: 1.053,93TL

Mor Charoite Kristal Döşeme

- Koleksiyon İçin Mükemmel,% 100 doğal

- Boyut: 101 mm x 56 mm x 6 mm

- Ağırlık: 59 gram

1940'larda keşfedilen Charoite, 1978 yılına kadar dış dünya tarafından bilinmiyordu. Adı Chara'dan türetilmiştir. (veya Charo) Nehir Doğu Sibirya, Rusya, dünyanın bulunduğu tek yer. Rusça'daki “Chary” kelimesi “büyü” veya “takılar” anlamına gelir. “Charoite Jade” terimi, çeşitli uygulamalarda dekoratif taş olarak kullanılan Charoite için bir ticari isimdir.
Charoite, evden uzakta çalışanlar ve başkalarıyla az temasla yalnız yaşayanlar için bir bağlantı taşıdır. Yaşamdan akut yalnızlık ve yabancılaşma çekenler için duygusal iyileşme sağlar ve sağlıksızlık, acı ve ölme korkusunu hafifletir.
Charoite analitik yetenekleri ve keskin gözlem kapasitesini uyandırır. Karar vermede yardımcı olur ve daha hızlı yanıtları kolaylaştırır. Engellerin üstesinden gelmek ve büyük iş yığınlarıyla mücadele etmek için güç ve kararlılık kazandırır.
Charoite genellikle vücudu güçlendirir, yüksek frekanslı enerjiyi fiziksel sisteme topraklayarak hastalık ve hastalığı sağlıklı hale getirir. Yorgunluğun üstesinden gelmeye yardımcı olur ve kan basıncını ve nabız hızını uyarır ve düzenler. Bir iksir olarak alındığında vücudun mükemmel bir temizleyicisidir.
Charoite sinirlere yatıştırıcıdır ve DEHB, otizm ve Asperger sendromu olanları sakinleştirdiği düşünülmektedir. Uykusuzluğun üstesinden gelerek derin bir uykuyu teşvik eder ve uyku problemi olanlara uyku yürüyüşü ve uyku sırasında konuşma gibi yardımcı olur.
Charoite'in krampları serbest bıraktığı, migrenleri, baş ağrılarını ve diğer ağrıları ve ağrıları hafiflettiği düşünülmektedir. Göz ve kalbin tedavisinde ve karaciğer ve pankreasın bozulmuş koşullarını iyileştirmek için kullanılabilir.
(kaynak: crystalvaults.com)

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.